Impact Solution Partners MasterMind’as

Padedame Smulkaus ir Vidutinio Verslo savininkams savo verslą transformuoti į savarankiškai augančią verslo sistemą.

REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI 45 min strateginei sesijai, kurios metu:

Transformuokite savo verslą į savarankiškai veikiančią sistemą tik per 9 mėn.

Unikalus ISP modelis

Patikrintas ir efektyvus smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) vystymo modelis; leidžiantis verslo savininkui atsitraukti nuo verslo; išvažiuoti atostogauti tris mėnesius, o grįžus rasti įmonę veikančią ir augančią.

Šis Mastermind skirtas smulkaus ir vidutinio verslo savininkams susiduriantiems su bent viena iš šių problemų:

Nuolatinis chaosas įmonės procesuose, „gaisrų gesinimas“;

Tiksliai nežinote įmonės krypies ir tikslų;

Dirbate galybėje rolių ir/ar darbo valandų;

Turite nepakeičiamų darbuotojų, kurių netekus veslas sustotų;

Nestabilios verslo pajamos ir pelnas.

Kai Jūs teigiate , kad “Jūsų verslas unikalus ir sunku arba neįmanoma pritaikyti įprastinių verslo valdymo sprendimų”.

Formatas

Galimi grupiniai mastermind užsiėmimai arba individualios sesijos

Po Mastermind’o

Apie mus

Ilgametę eksperinę patirtį turintys savo sričių profesionalai dirbantys komandoje ir siekiantys perduoti savo praktines žinias, kurių pagalba klientų verslų kuriama vertė rinkoje augtų eksponentiškai.

Mindaugas Jasiūnas

B2B pardavimų praktikas bei pardavimų valdymo ekspertas, sukaupęs daugiau nei 25 metų patirtį dirbdamas pardavėju, pardavimų vadovu Lietuvoje, Pabaltijyje bei Skandinavijoje. Patirtį sukaupė dirbdamas Lietuvos bei pasaulinėse organizacijose: “Lindstrom”, “Goodyear Dunlop Nordic”, “TMD Partners”. Pagrindinės veiklos – SVV konsultavimas bei pardavimų, derybų, DISC mokymai verslo organizacijoms. Sertifikuotas DISC asmenybių tipologijos metodo lektorius ir konsultantas. International Couching Community koučingo specialistas. Vasaros stovyklos "Tėvo ir sūnaus ryšys" iniciatorius ir vedėjas. Ekspertinės sritys: pardavimai, pardavimų procesas, pardavimų vystymas, vadovavimas pardavimų komandai, derybų vedimas, DISC asmenybių tipologija, įtaigus prezentavimas.

Mantas Kapočius

15 metų praktinę darbo patirtį vadovavimo ir informacinių technologijų bei operacijų valdymo srityje turintis ekspertas. Patirtį sukaupė dirbdamas įvairiose vadovaujančiose IT valdymo pozicijose ne tik Lietuvos, bet ir užsienio įmonėse. Turi daug darbo patirties ir kaip darbuotojas, ir kaip įmonių vienas iš savininkų. kuris nuolat gilina žinias ir dalijasi patirtimi efektyvinant ir sisteminant verslo procesus. Ekspertinės sritys apima vadovavimą, komandų valdymą ir formavimą, projektų ir procesų valdymą. Kasdieniame darbe vadovaujuosi nuostata, kad rūpinimasis darbuotojų gerove yra prioritetas ir tik tada komanda galės įveikti sunkiausią kliūtį, kuri lems didžiausią sėkmę ir vertės augimą klientams.

Karolis Kazlauskas

Skaitmeninio marketingo ir rinkodaros strategas, su 5 metų praktine patirtimi. Sėkmingai veikiančios tarptautinės marketingo agentūros įkūrėjas ir vadovas. Turintis patirties dirbant tiek su mažais, pradedančiais verslais tiek su didelėmis milijoninėmis įmonėmis Lietuvoje bei užsienyje. Beveik dešimtmetį praleidęs aviacijos industrijoje dirbant 5 skirtingose šalyse su didžiausiomis aviacijos įmonėmis Europoje sukaupė milžiniškos patirties dirbant su komandomis, bei sudėtingais, kompleksiniais projektais. Ekspertinės sritys apima skaitmeninio marketingo strategijas, rinkodarą, pardavimus, vadovavimą, nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą, verslo plėtrą bei komandos vystymą.

Klientų atsiliepimai

"Ačiū Impact komandai, kad veda verslo statymo keliu. Pagrindinis privalumas lyginant su konkurentais, kad kiekviena strateginė sesija yra praktinis darbas, o ne sausa teorija. Jau po kelių susitikimų tapo aišku, kad bus atlaisvintas papildomas laikas man, kaip įmonės vadovui, aiškus planas komandai, kaip ir iki kada pasisieksime užsibrėžtą tikslą."

Biotik
Paulius Navickas, Direktorius
"Jau kelis mėnesius ieškojome naujų marketinginių idėjų. Džiaugiuosi, kad nusprendėm dirbti su ISP komanda. Jie puikiai įsiliejo į kūrybinį procesą, tai buvo tikra Partnerystė. Dirbome lengvai, aiškiai, atsakingai ir rezultatyviai. Išgryninome savo vertybes, misiją, naujai pažvelgėme į pasaulį. Po kiekvieno susitikimo motyvacija ir pasitikėjimas tik augo. Dėkojame už įkvėpimą."

3T – Transfers Technologies for Textile
Daiva Svigarienė, CEO
"Komanda susitelkusi atlikti geriausia ką gali. Atsakingas požiūris į klientą. Visi pavyzdžiai pateikiami paprastai, suprantamai, kad net mažiausiai apie verslą žinantis, suprastų. Bendraujant jautiesi saugus klausti, komentuoti. Komanda nuosekliai ir tiksliai paaiškina esminius dalykus. Matyti, kad turi gerosios patirties versle. Rekomenduojame susitikti ir aptarti galimą bendradarbiavimą. "

IĮ Telefix LT
Andrius Griškevičius, Direktorius

Mes esame užtikrinti šio metodo veiksmingumu todėl jei šis metodas jūsų verslui nebus veiksmingas siūlome 100% PINIGŲ GRAŽINIMO GARANTIJA + €1000 PRIEMOKA!

Headquarters

A. Goštauto
g. 40B
LT-03163 Vilnius

Offices

Vilnius
Kaunas

© Copyright 2023 Impact Solutions Partners. All Rights Reserved.