DI Revoliucija: RAKTAS Į VERSLO EFEKTYVUMĄ IR DARBUOTOJŲ PRODUKTYVUMĄ

Pasitelkdami Dirbtinio Intelekto galią maksimaliai padidinkite savo asmeninį bei komandos produktyvumą ir verslo rezultatus

Apie ką šis kursas?

Mūsų siūlomi dirbtinio intelekto mokymai yra skirti organizacijoms ir asmenims, kurie nori ne tik išlaikyti savo pozicijas rinkoje, bet ir žengti didelį žingsnį į priekį, efektyviai panaudodamos šiandienos technologijas. Su mūsų mokymais, Jūs ir Jūsų komanda įgys reikiamų žinių ir praktinių įgūdžių, leisiančių Jums išnaudoti DI potencialą, siekiant pagerinti veiklos efektyvumą, mažinti išlaidas ir atskleisti naujas asmenines ir verslo galimybes.

Mokymai apima

DI perspektyvas ir panaudojimą versle

DI įrankių įvaldymą

Realius atvejus bei praktiką versle

Komandas DI formuoti

Praktines dirbtuves grupėse ir porose

Metodologiją įgūdžiams formuoti

Bendruomenę ir patirties dalijimąsi

Mokymai skirti

Verslo savininkams

Vadovams

Ekspertams

Įgykit nesąžiningą pranašumą su DI bei aplenkit savo konkurentus

Sužinokite bei įvaldykite Dirbtinį intelektą ir pakelkite savo produktyvumą bei verslo rezultatus į kitą lygį. Nesvarbu ar esate verslo savininkas, vadovas ar tiesiog norite išlikti priekyje smarkiai besikeičiančioje verslo aplinkoje – šie praktiniai mokymai skirtos Jums.

8 pagrindiniai
DI revoliucijos elementai

Suprask DI rinką

DI įgūdžių formavimui

ChatGPT meistriškumas

Neuroedukacija su DI

8 pagrindiniai
DI revoliucijos elementai

40 paruoštų sprendimų verslui

Stipri, nuolat auganti aplinka ir bendruomenė

DI verslo produktyvumui

DI komanda

Kurso programa

Kaip viskas vyks?

Mūsų dirbtinio intelekto mokymų programos formatas ir trukmė yra specialiai suplanuoti, kad užtikrintų efektyvų ir praktiškai orientuotą mokymosi procesą. Štai ką Jums siūlome:

Prasideda 2024 m. balandžio 9 d. 11:00 val.

Galimybė mokytis bet kur, kur yra interneto ryšys. Kiekvieną darbo dieną (nuo 11:00 val.) skiriama iki 1 valandos laiko, leidžianti derinti mokslus su darbu ar asmeniniais įsipareigojimais.

Pusvalandis skirtas naujų žinių įsisavinimui, o kitas pusvalandis – gyvai diskusijai su lektoriais ir kitais dalyviais, kur galima gilinti supratimą ir spręsti praktines užduotis.

Po kiekvienos pamokos dalyviai gauna praktines užduotis, kurios padeda įtvirtinti teorines žinias realiomis situacijomis.

Sukurta vidinė bendravimo grupė diskusijoms ir klausimams, leidžianti dalyviams bet kuriuo metu pasidalyti mintimis, užduoti klausimus ir gauti atsakymus.

Visiems dalyviams prieinama išsami mokomoji medžiaga, kuri apima paskaitų santraukas, papildomus šaltinius ir patarimus, padedančius giliau suprasti kursų temas.

Siekiant maksimaliai pasinaudoti išmoktomis žiniomis, pateikiame realaus gyvenimo pavyzdžius ir patarimus, kaip DI principus pritaikyti įvairiose srityse.
Susitikimai vyks ZOOM platformoje, įrašai bus talpinami ir diskusija vyks uždaroje grupėje.

Kursą veda

Patyręs IT sektoriaus paslaugų vadovas, turintis daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtį tarptautinėse įmonėse, specializuojuosi IT vystymo, verslo valdymo, įgyvendinimo ir priežiūros valdyme, pirmenybę teikdamas komandos gerovei ir siekiantis įveikti bet kokį iššūkį per pasirengimą ir bendrų komandos įgūdžių naudojimą.

Išskirtinis ekspertas verslų valdymo ir investicijų srityse, turintis gilią specializaciją įmonių krizių valdymo, įmonių perėmimo bei jų restruktūrizavimo procesuose. Patirtis apima platų  verslų spektrą – nuo gamybos iki paslaugų teikimo sektorių, efektyviai veikiant tiek Lietuvos, tiek ES šalių rinkose. Igoris yra prisidėjęs prie įvairių įmonių valdymo, būdamas jų valdybų nariu. Yra įgyvendinęs investicijas į daugiau nei dvi dešimtis įvairių verslų.

Kur jūs praktiškai galėsite panaudoti kurse įgytas žinias

Registracija

Siekiame, kad šios dirbtuvės suteiktų kuo didesnę vertę, bei galėtume skirti pakankamai asmeninio dėmesio kiekvienam iš Jūsų kurso metu, tad viskas vyksta nedidelėse grupėse.

 

Prieš pradedant taip pat norime pasikalbėti su Jumis, bei išsiaiškinti ar ši programa yra tinkama Jums bei Jūsų verslui.

Mokymų kaina

599eur + PVM
999eur + PVM

Pinigų grąžinimo garantija

Jei per pirmą savaitę nuspręsite, kad programa ne Jums gražinsime visus pinigus.